MTV Movie Awards18.06.2003

31 maja w Los Angeles odbyło się wręczenie MTV Movie Awards 2003 na który wystąpiły między innymi Pink, 50 Cent i oczywiście Tatu. Na kanale MTV Polska ceremonie będzie można obejrzeć w specjalnym weekendzie z MTV Movie Awards 28 i 29 czerwca. A tu zdjęcia:
MTV MA - Zdjęcia z MTV Movie Awards

Zdjęcia14.06.2003

Trochę nowych zdjęć z pobytu Tatu w niemczech:
Koncert Bonn - Zdjęcia z piątkowego koncertu
Viva - zdjęcia z programu viva interaktiv :-)

Tatu wracają do Niemiec 09.06.2003

27 maja w Saarbrucken odbył się pierwszy koncert Tatu w Niemczech resztę koncertów odwołano bo dziewczyny pojechały do stanów na MTV Movie Awards. Ale teraz wracają aby dać drugi koncert 13 Czerwca w Boon. Wystąpią też w kilku niemieckich programach telewizyjnych. Dla osób które mogą odbierać niemieckie kanały podaje programy w który będzie można zobaczyć Tatu :
11 czerwiec, 22:00 - ProSieben - TV Total (Stefan Raab)
12 czerwiec, 15:00 - VIVA Interaktiv
19 czerwiec, 21:00 - MTV Germany - In Bed With t.A.T.u.
20 czerwiec, 22:15 - RTL - Life! Die Lust zu leben

Tatu Website online06.06.2003

No nareszczie serwer działa :) Były problemy z serverem więc strona przez ostatni tydzień była niedostępna, ale teraz jak widać wszystko już jest ok i mam nadzieje że tak zostanie :)

Mp327.05.2003

never.mp3 - wersja piosenki "Ne ver ne boisya" jaką Tatu zaśpiewały na Eurowizji.

Eurowizja24.05.2003

Przez cały ostatni tydzień Tatu były w Rydze, przygotowywały się do Finału Eurowizji, dawały wywiady itp. Konkurs będzie transmitowany na żywo na kanale pierwszym TVP początek o godz. 21:00 Jest wiele informacji o tym kto wystąpi na scenie. Może nie będzie Julii z powodu kłopotów ze zdrowiem i zastąpi ją Katya Nechajeva a może wystąpią we troje, ale tak naprawdę z Tatu to nigdy nic nie wiadomo więc najlepiej poczekać i zobaczyć samemu co się stanie, wszystko może się zdarzyć to jest pewne :)
A tu zdjęcia i video:
Eurowizja 1 - zdjęcia z pierwszych dni pobytu w Rydze
Eurowizja 2 - zdjęcia z czwartku i piątku
Video - fragmenty z próby i konferencj prasowej (czwartek) rozmiar: 2.17MB fromat: ASF

Video i Zdjęcia20.05.2003

Dwa pliki video z Koncertu Bomba Goda w Moskwie. Made by Nex
NexBomba3-1.avi - 4.63 MB, format: Divx5
NexBomba3-2.avi - 3.91 MB, format: Divx5

Scany z Gazet:
InterBusiness - Okładka Magazynu InterBusiness
Scan1 - Tatu na Placu czerwonym
Scan2 - Policja, Ivan Shapovalov i Lena :)

Nowe zdjęcia17.05.2003

Konferencja Moskwa - zdjęcia z piątkowej konferencji prasowej
Show Me Love - nowe zdjęcia z planu nowego teledysku w Londynie
Hotel UK - zdjęcia sprzed hotelu w Londynie
Foto1 Foto2 - zdjęcia z Bomba Goda.

Kolejny zakaz dla Tatu15.05.2003

Władze Moskwy zabroniły zespołowi Tatu na kręcenie teledysku na Placu Czerwonym. Uznano że będzie on zbyt kontrowersyjny. A tu krótkie video z Informacji Polsatu w którym o tym mówią i jest kilka scen z Placu Czerwonego: VIDEO [ 1.75MB, MPEG ]

Zdjęcia15.05.2003

Do galeri dodałem zdjęcia z rożnych czasopism między innymi z magazynu Okej w którym są dwa duze plakaty Julii i Leny :). Sceny do nowego teledysku na Placu Czerwonym w Moskwie będą kręcone dzisiaj o godzinie 12:00 a nie jak wcześniej planowano 12 Maja.

Zdjęcia12.05.2003

Dodałem do galerii nowe większe zdjęcia z planu zdjęciowego teledysku "Show Me Love" i koncertu Bomba Goda.

cdn. "Show Me Love"10.05.2003

12 Maja na Placu Czerwonym w Moskwie Tatuszki będą kontynuować kręcenie zdjęć do nowego teledysku "Show Me Love". Kilka dni temu podczas pobytu dziewczyn w Londynie nakręcono pierwszą część wideoklipu na moście Milenium. Tatu zaproszają do udziału w teledysku dziewczyny ubrane w szkolne mundurki. Zdjęcia z Londynu są w galerii.

Nowe zdjęcia10.05.2003

Dodałem do galerii ponad 100 nowych zdjęć, z występu Tatu w programie CD:UK, planu zdjęciowego do nowego teledysku "Show Me Love" i trochę scanów z różnych czasopism. Zdjęcia z planu nowego videoklipu są bardzo ciekawe warto zobaczyć polecam. Szkoda że takie małe ale jak tylko znajdę większe to dodam do galerii :)

Policja nie lubi Tatu8.05.2003

Londyńska policja nie zgodziła się wczoraj rano, aby duet Tatu realizował swój nowy teledysk do utworu "Show Me Love" pod budynkiem Parlamentu... Podczas wtorkowego recitalu w sklepie HMV w Londynie, Lena Katina i Julia Wołkowa zaprosiły do udziału w sesjach zdjęciowych dziewczyny w wieku od 16 lat wzwyż, przebrane w szkolne mundurki. Wczoraj rano pod budynkiem Parlamentu pojawiła się silna, zwarta i gotowa grupa 300 dziewcząt przebranych w szkolne uniformy. Niestety, policja zabroniła kręcenia teledysku w tym miejscu twierdząc, że mogłoby to kolidować z "porządkiem obrad" i spowodować niepotrzebne przestoje w pracach parlamentu. Oficer policji wyjaśnił, że "nie jesteśmy tu, aby zakazać filmowania, ale powiadamianie o wydarzeniu 24 godziny wcześniej, gromadzenie kilkuset statystów i dużej ilości fanów tuż pod drzwiami budynku Parlamentu jest złamaniem obowiązujących przepisów". W związku z taką postawą stróżów prawa, Tatu i reszta towarzystwa przeniosły się kilkaset metrów dalej i rozpoczęły kręcenie teledysku obok Tate Gallery nad brzegiem Tamizy. [źródło: cgm.pl]

Zdjęcia z UK8.05.2003

Dodałem do galerii 39 nowe zdjęcia z pobytu Tatu w Wielkiej Brytanii. Między innymi z HMV, Top of The Pops i Julii w klubie. Dla zainteresowanych podam że dziewczyna na zdjęciach która trzma Julie za rękę to Masha Tsiga rosyjska stylistka Tatu, a nie jej nowa dziewczyna ;)

Platyna dla TATU w Europie 7.05.2003

Tatu dostały nagrodę IFPI Platinum Europe Awards czyli europejską platynową płytę za albumu "200 km/h In The Wrong Lane". Nagrodę taką otrzymuje każdy kto sprzeda więcej niż 1 milion płyt na naszym kontynencie. To druga tak nagroda dla Tatu pierwszą otrzymały za rosyjsko języczną płytę "200 Po Vstrechnoi".

Występ Tatu W Londyńskim Sklepie Muzycznym7.05.2003

Duet Tatu zagrał wczoraj wieczorem koncert w Londynie dla 400 osób. Podczas imprezy "Tatuszki" zaprosiły fanów do wzięcia udziału w dzisiejszej rejestracji klipu do utworu "Show Me Love"... Do występu doszło w sklepie muzycznym HMV przy Oxford Circus w centrum Londynu. Dziewczyny wykonały dwie kompozycje: "All The Things She Said" oraz "Not Gonna Get Us". Podczas występu Lena Katina poprosiła "szesnastoletnie i starsze dziewczyny w mundurkach szkolnych" o przybycie dziś o godzinie 9 rano na Westminster Bridge, gdzie będzie kręcony klip do "Show Me Love". [źródło: cgm.pl]

Koncerty w Niemczech odwołane6.05.2003

Tym razem pecha mieli fani w Niemczech. Koncerty odwołano ponieważ Tatu dostały zaproszenie na MTV Movie Awards w Los Angeles na 31 Maj czyli w czasie tourne po niemczech. Jest jeszcze szansa że odbędzie się jeden z zplanowanych 7 koncertów - 27 Maja w Saarbrucken lecz i to nie jest pewne. [źródło:tatysite.net]

info6.05.2003

Jak widać zmieniłem trochę grafike na stronie, chciałem żeby była bardziej czytelna więc usunełem kilka rzeczy, mam nadzieję że się wam spodoba. Od wczoraj też działa lepszy serwer i wszystko powinno o wiele szybciej działać, i chyba widać różnicę :)

Tydzień w UK4.05.2003

Mimo że koncerty w Wielkiej Brytanii zostały odwołane Tatu zamierzają zostać w Londynie do 8 Maja w tym czasie będą udzielać wywiadów miedzy innymi dla MTV, BBC, Channel 4 oraz wystąpią w programach Top of the Pops, Popworld, CD:UK.

Nowy Teledysk do "Show me Love"4.05.2003

Tatu zamierzają nakręcić w Londynie swój nowy teledysk do piosenki "Show Me Love". Początkowo planowano że zdjęcia do wideoklipu zostaną zrobione podczas koncertu na Wembley, ponieważ jednak koncerty się nie odbył, zmieniono miejsce na centrum Londynu. Tatu zaprosiły do udziału w teledysku fanki ubrane w słynne szkolne mundurki. Kręcenie videoklipu rozpocznie się 5 Maja i potrwa do 7 Maja resztę zdjęć zostanie zrobionych w Moskwie, Tokyo i New York !!. Reżyserem jak zwykle będzie Ivan Shapovalov.

Dlaczego odwołano koncerty4.05.2003

O to jakie wytłumaczenie pojawiło na ofcjalnej stronie Tatu w związku z odwołaniem koncertów - "Właściciele Wembley kategorycznie sprzeciwili się obecności na scenie ponad 150 dziewcząt. Tydzień przed koncertem Tatu zaprosiły fanki aby przybyły na koncert w szkolnych mundurkach i wzięły udział w londyńskim koncercie na scenie razem z Tatu. Wiadomość taką podano w radio i telewizji. To spowodowało ogromny sprzeciw społeczny, natychmiast pojawiły się plotki że Tatu zamierzają rozebrać dziewczyny na scenie. Właściciele Wembley pod wpływem protestów zarządzali od organizatorów koncertu aby zagwarantowali że podczas występu nie dojdzie do żadnych seksualnych ekscesów z udziałem widzów bo inaczej koncert zostanie odwołany. Pod wpływem negatywnie nastawionej opinii publicznej organizatorzy postanowili zrezygnować z całego przedsięwzięcia".

problemy z serverem4.05.2003

Serwer na którym jest Tatu website jest jeszcze w fazie testowej więc czasem strona może się bardzo długo otwierać albo nawet wogóle nie działać, za kilka dni wszystko powinno działać juz jak trzeba.

Koncerty odwołane ?1.05.2003

Wczoraj Tatu przyleciały do Anglii na planowane koncerty w Londynie i Manchesterze. Jednak dopiero na miejscu dowiedziały się że wszystko zostało odwołane. Informacje taką w tym samym dniu na konferencji prasowej podali organizatorzy. W krótkim wywiadzie udzielonym w Hotelu dziewczyny pytane o to całe zamieszanie powiedziały że same nie wiedzą co się dzieją, dodając iż są tutaj i gotowe do koncertu. Ostatnio w mediach dużo się mówiło o słabej sprzedaży biletów i prawdopodobnie to było przyczyną odwołania konertów, jednak promotorzy Tatu twierdzą że sprzedano większość biletów i to nie był główny powód. Co ciekawe w tym samym dniu na oficjalnych stronach Tatu i Universalu ukazały się informacje że wszystko ma się odbyć się zgodnie z planem ?? [źródła:Liquid News BBC, tatu.ru]

Tapety,zdjecia i okładka30.04.2003

Dziewczyny z Tatu są na okładce magazynu Rolling Stone w Hiszpani. (żeby powiększyć zdjęcie kliknij na obrazek) Dodałem do galerii 74 zdjęcia i zrobiłem nowy dział na stronie pt. Tapety, teraz są tam 33 tapety.

Jeszcze więcej zdjęć25.04.2003

Dodałem trochę zdjęć do galeri między innymi nowe zdjęcia z angielskiego maxima.

Kto wygra Eurowizje według bukmacherów?24.04.2003

Im bliżej 24 maja, tym coraz więcej biur bukmacherskich przyjmuje zakłady na wytypowanie zwycięzcy 48. Konkursu Piosenki Eurowizji. Chociaż w ostatnich trzech latach można było wygrać potężne sumy obstawiając zwycięstwa Danii, Estonii i Łotwy (w przededniu konkursu w Sztokholmie jedno z biur szanse na zwycięstwo Duńczyków oceniało na 100 do 1!), w latach 80 i 90-tych, gdy zwycięzcę wybierały gremia jurorskie z poszczególnych uczestniczących krajów, biura te bardzo często doskonale przewidywały czołówki nadchodzących konkursów. W tym roku bezapelacyjnym "pewniakiem" bukmacherów jest rosyjski duet t.A.T.u. Znane brytyjskie biuro Coral ocenia szanse Rosjanek na 5 do 2, William Hill na 3 do 1, podczas gdy skandynawskie biuro Nordicbet na 4 do 1. W dalszej kolejności szanse na znalezienie się w pierwszej piątce mają Hiszpania (odpowiednio 7/1, 10/1, 9/2), Łotwa (7/1, 11/1, 11/1), Islandia (9/1, 13/1, 11/1) i trochę niespodziewanie Niemcy (14/1, 13/1, 10/1). Stawkę zamykają: Austria (200/1, 51/1, 150/1), Portugalia (125/1, 51/1, 75/1) i... Polska. Zwycięstwo grupy Ich Troje wydaje się bukmacherom bardzo mało prawdopodobne, gdyż szacują ich szanse w przedziale od 60/1 (Nordicbet) do 125/1 (Coral). Jak trudno trafić w gusta europejskich widzów rozsianych od Reykjaviku po Jerozolimę przekonało się wielu artystów występujących na eurowizyjnych scenach. Stąd też szacunki bukmacherów - szczególnie po ostatnich trzech konkursach - trudno dziś uznać za wiarygodny miernik nastrojów. Czy szacunki te okażą się pomimo wszystko trafne przekonamy się już dokładnie za miesiąc. [źródło:eurowizja.com]

Tatu: Takie Jest Życie23.04.2003

Dziewczyny z duetu Tatu stwierdziły w wywiadzie dla brytyjskiego Radio 1, że ich wizerunek medialny jest jak najbardziej normalny i ludzie powinni to zaakceptować. Tatu rozpoczęły w Anglii kampanię promocyjną przed zapowiedzianymi na początek maja koncertami w Londynie (Wembley Arena) i Manchesterze (Evening News Arena). Julia Wołkowa w wywiadzie dla Radio 1 powiedziała: "My nie mówimy ludziom, że powinni podążać za naszym przykładem, bo tak będzie lepiej. My po prostu pokazujemy, że takie jest życie i w naszym zachowaniu nie ma niczego dziwnego. To nie cud, to po prostu życie". Wołkowa dodaje: "Uważamy, że każdy ma swój rozum i każdy powinien myśleć za siebie, wiedzieć co należy robić, a czego nie". [źródło:cgm.pl]

Więcej zdjęć23.04.2003

Do galerii dodałem kolejnych 100 zdjęć, wkrótce dodam jeszcze kilka ;)

Zdjęcia22.04.2003

Dodałem około 200 zdjęć do galeri teraz razem jest ponad 300, za kilka dni będzi jeszcze więcej, zapraszam do działu galeria...

Wyjazd Tatu do Japonii odwołany20.04.2003

Zespól Tatu przyzwyczaił już swoich fanów do odwoływania wcześniej zaplanowanych wizyt, tym razem tatuszki nie pojechały do Japonii. Oficjalnym powodem jest jak zwykle choroba Julii. Wizytę przesunięto na połowę maja.

Premiera Teledysku "How Soon Is Now"17.04.2003

15 kwietnia we wtorek na MTV Italia po raz pierwszy pokazano nowy teledysk Tatu "How Soon Is Now" W klipie wykorzystano fragmenty z koncertów, sesji fotograficznych itp. reżyserem tak jak w poprzednich teledyskach tatu jest menadżer grupy Ivan Shapovalov.

Eurowizja15.04.2003

24 Maj odbędzie się konkurs Eurowizji na którym wystąpi między innymi Tatu. Rosyjski zespół jest z pewnością najpopularniejszy ze wszystkich finalistów ale eurowizja to konkurs piosenki a nie popularności ;)? więc Jeżeli chcecie posłuchać wszystkich piosenek z tegorocznej eurowizji to możecie to zrobić klikając na ten link: Eurowizja 2003
Jakość jest słaba ale dzięki temu można posłuchać utworów bezpośrednio z Internetu przez modem. Warto posłuchać aby samemu ocenić jakie szanse ma zespół Tatu w porównaniu z rywalami na konkursie.

Tatu w Japoni i UK11.04.2003

W najbliższym czasie Taty wybierają się do dwóch krajów promować swój album "200 km/h in the Wrong Lane". Od 15 do 22 Kwietnia będą w Japoni gdzie niedawno była premiera płyty, a od 1 do 10 Maja Julia i Lena planują wizytę w Wielkiej Brytanii. [źródło:universalmusic.ru]

"How Soon Is Now" trzecim singlem10.04.2003

Trzecim singlem promującym album "200 km/h in the Wrong Lane" po "Not Gonna Get Us" nie będzie jak wcześniej planowano utwór "30 minut" ale piosenka "How Soon Is Now" czyli cover angielskiej grupy The Smiths [źródło:universalmusic.ru]

Zakaz całowania ??10.04.2003

Dziewczyny z t.A.T.u. otrzymały zakaz całowania i intymnego dotykania podczas Konkursu Piosenki Eurowizji, za złamanie regulaminu grozi zespołowi dyskwalifikacja. Kilka dni temu telewizja TRT wyemitowała teledyski wszystkich piosenek uczestniczących w Konkursie Piosenki Eurowizji, przekazane przez sieć Eurowizji, w tym teledysk zespołu t.A.T.u. Jednak "niebezpieczne" urywki teledysku zostały usunięte, nie wiadomo, czy bezpośrednio przez telewizję turecką, czy też przez EBU. Wiadomo jednak, że organizatorzy konkursu będą naciskać na zmianę fragmentów tekstu piosenki. W regulaminie konkursu czytamy między innymi, że "występ artysty nie może naruszać reputacji konkursu". Informacje o nałożonym zakazie są jeszcze nieoficjalne, ale prawdopodobnie już niedługo EBU ma się wypowiedzieć na ten temat. Tymczasem rosyjski duet już zaprotestował przeciwko takim działaniom i zapowiedział, że nie podporządkuje się ewentualnym zakazom wytyczonym przez organizatorów. Julia i Lena obiecują, że 24 maja dadzą czadu i ich występ będzie najbardziej szokującym w historii Eurowizji. [źródło:eurowizja.com]

Ich Troje parodiuje Tatu09.04.2003

Lider nie jakiego zespołu Ich troje?? Michał Wiśniewski (to ten z badziewiem na twarzy) nagrał piosenkę pt. "Nas nie wygonią" która jest pastiszem przeboju rosyjskiej grupy Tatu, rywala Ich Troje w Konkursie Piosenki Eurowizji. Do emisj teledysku miało dojść 6 kwietnia podczas niedzielnego, programu 'Jestem jaki jestem" jednak Stacji TVN nie podobało się podobno zaprezentowane w nagraniu i teledysku poczucie humoru, dlatego podjęto decyzję o wstrzymaniu emisji. Tymczasem wiadomo, iż w marcu oglądalność programu "Jestem jaki jestem" mocno spadła, początkowo do około 3,5 mln widzów - to mniej o około 800 tys niż podczas debiutu. W ostatnią sobotę, 5 kwietnia, zobaczyły go zaledwie 3 miliony widzów .Zapowiedź emisji kontrowersyjnego teledysku spowodowała jednak wzrost oglądalności niedzielnego programu "Jestem jaki jestem" do 4.4 mln osób!! Bez komentarza. Opinie na ten temat znjadziecie na tatu-forum.prv.pl [źródło:Interia.pl/Rzeczpospolita]

Rammstein zaprzecza09.04.2003

Menadżer grupy Rammstein Emanuel Fialik zdementował informacje jaka pojawiła się na oficjalnej stronie grupy Tatu o możliwości współpracy. Powiedział że obecnie nie ma żadnych konkretnych planów co do wspólnego projektu z Rosyjskim duetem. [źródło:rammstein.com]

MP3 Tatu online!03.04.2003

Piosenka TATU na tegoroczny Konkursu Piosenki Eurowizji jest już dostępna w Internecie! Rosyjski zespół jako ostatni z pośród 26 wykonawców udostępnił swoją nową piosenkę na sieci. Utwór "Nie wier, nie bojsia, nie prosi" jest dostępny w formacie MP3 pod adresami:
www.eurovision-db.com/russia2003.mp3
web.pdx.edu/~yair/Russia2003.mp3
W dziale Teksty znajdziecie tłumaczenie na język polski.

Tatu i Rammstein30.03.2003

Na oficjalne stronie rosyjskiej podali wiadomość że tatu przygotowuje się do nagrania utworu razem z grupą Rammstein. W tej chwil trwają rozmowy o szczegółach całego przedsięwzięcia. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie być może już wkrótce przekonamy się co wyjdzie z tej interesującej mieszanki rosyjskiej i niemieckiej muzyki ?? [źródło:Tatu.ru]

Tatu na Eurowizji28.03.2003

Reprezentantem Rosji na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji będzie grupa TATU. Wszystko zostało oficjalnie potwierdzone i 24 maj Tatuszki zaśpiewają swoją nową piosenkę z trzeciego Albumu pt: " Ne ver ne boisya ne prosi" Ponieważ nie udało się przygotować na czas wersji angielskiej dziewczyny będą śpiewać w swoim ojczystym języku. Planują też nakręcić teledysk. Telewizja Polska jak zwykle będzie transmitować koncert na żywo. Julia i Lena twierdzą że nie znają zasad konkursu ale podkreślają że są dumne iż mogą reprezentować swój kraj. [źródło:eurowizja.com]

Tatu-Największe Gwiazdy Z Rosji27.03.2003

Według najnowszych oficjalnych ustaleń, duet Tatu sprzedał na całym świecie 2,2 miliona egzemplarzy swojego debiutanckiego albumu... Wynik ten oznacza, że Tatu to najlepiej sprzedający się wykonawca 'pop' rodem z Rosji w historii muzyki rozrywkowej. Album "2000 Po Vstrechnoy" zdobył status Platynowej Płyty w Finlandii, Kanadzie, Włoszech, Japonii i na Tajwanie oraz Złotej Płyty w Szwajcarii, Hiszpanii, Meksyku, Francji, Anglii, Austrii, USA i w Niemczech. Dodajmy także, że singiel "All The Things She Said" spędził kilka tygodni na 1 miejscu prestiżowej UK Singles Chart. Według Universal Music Polska, w naszym kraju sprzedało się około 110 tysięcy egzemplarzy płyty. [źródło:Cgm.pl]